Një bukuri e padiskutueshme ajo e Monica Belluci, e cila shfaqet e mrekullueshme në prezantimin e çmimeve Cesar 2018 në Paris.


E gjitha e veshur me të zeza me veshje të Chanel dhe bizhu të Cartier, aktorja italiane ka rënë në sy edhe për modelin e ri të flokëve, ku tani shfaqet pa balluke.

Parrukjeri i saj John Nollet gjithmonë bën zgjedhjen e duhur për artisten e bukur.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: