Ish-ministri i Shëndetësisë Tritan Shehu ka ngritur alarmin për përkeqësimin e situatës së Covid-19 në vend.

Me një postim në Facebook, Shehu shkruan se indekset epidemiologjike janë më alarmante se një vit më parë.

Po ashtu ai ka renditur disa masa që sipas tij qeveria duhet të ndërmarrë.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: