Greqia është tronditur sot një tërmet i fortë me magnitudë 5.6 të shkallës Rihter, rreth 47 km nga Janina.

Lëkundjet në orën 01:49 janë ndierë edhe në Tiranë.

4c51864f A0b1 4a3d 9fde 795df6a63198
4c51864f A0b1 4a3d 9fde 795df6a63198
E3b072ef 3634 4dab 8abf 6ae2f6a4fa22
E3b072ef 3634 4dab 8abf 6ae2f6a4fa22

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: