Ndodh shpesh që të famshmit të bëjnë “xing” me të njëjtë veshje. Së fundmi një gjë e tillë ka ndodhur mes këngëtares Arilena Ara dhe gazetares sportive, Ilda Bejleri, të cilat kanë veshur të njëjtin fustan “nude” në daljet e tyre televizive.

E ndjekësit mundet vetëm të përcaktojnë se cila prej tyre duket më seksi?!

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: