Vera Grabocka e ka ruajtur ndër vite ‘brand’-in e saj të sukseseve. Regjisorja është prezente në çdo sezon televiziv me një format të suksesshëm. Por, veç angazhimeve në karrierë, për mediat ka qenë përherë një personazh mjaft interesant. Për të gjithë konsiderohet si një imazh i kuruar që shfaqet gjithnjë në formë perfekte fizike.

Për zonjën e ekraneve shqiptare, koha ka ndaluar, duke ardhur gjithnjë me një pamje mjaft rinore. Kështu ka ndodhur edhe me këto foto të shkrepura nga paparaci ynë. Vera është fotografuar në rrugët e Bllokut, teksa duke ecur shkëmben një bisedë edhe me Popi Kolën, një tjetër personazh i njohur i ekraneve tona. Djaloshi i ri, mjaft i suksesshëm duket se ka marrë edhe vëmendjen e regjisores së mirënjohur, ku me gjasa bashkëpunimet mes tyre nuk do të mungojnë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

E veshur me xhinse të bardhura, të grisura përpara, ajo e kishte zgjedhur ta kombinonte pamjen me bluzën krem të kuqe. Natyrisht që në të përditshmen e saj ajo zgjedh atlete për t’u ndjerë edhe më komode. Është gati e pabesueshme se ajo që shihni në foto, i ka kaluar tashmë të 70-at e saj dhe prapë shfaqet me një fizik perfekt dhe një kombinim tejet rinor.

(PanoramaPlus)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb