Një pamje fantastike ka dhuruar sot Llogaraja që ka pritur borën e parë. Me sa duket Babagjyshi ka kaluar në parkun kombëtar duke lënë pas miqtë e tij më të mirë, drerët dhe për të plotësuar tamam imazhin e fundvitit dhe ditëve festive.

Llogaraja është një nga vendet e preferuara si në verë ashtu edhe në dimër për pushuesit. Shihni pamjet e siguruara nga operatori Marjus Seiti për “BalkanWeb”.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb