TIRANE-Këngëtari Noizy ka publikuar në faqen e tij në Instagram disa pamje të rëndë, ku shihet teksa qëllon me grushte një burrë, që është i gjakosur.

Por, e vërteta është krejt e kundërt, pasi gjithçka qenka pjesë e një filmi, ku një prej aktorëve do të jetë edhe reperi.

@khodrkida in trouble ?

A post shared by NOIZY (@zinizin) on


Në krah të videos së publikuar në Instagram, Noizy ka shkruar: ‘Në telashe’. Pak ditë më parë ai deklaroi se do të ishte pjesë e filmit me titull ‘Blind’, ndërsa të gjithëve do të na jepet rasti që të shohim Noizy-n edhe si aktor.

?? I really miss it

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

ok
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: