Pas bisedës së afërt që patën gjatë natës, Luizi e ka zgjuar sot Kiarën me një të puthur tek dora.

Pas rutinës së mëngjesit ata kanë ndenjur gjatë gjithë kohës bashkë, ndërsa ai i ka dërguar mëngjesin në shtrat.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: