Fëmijët e ardhur në protestë me prindërit e tyre janë ulur në shkallët e Kryeministrisë me pankarta në duar, me të cilët kërkojnë drejtësi për 7-vjeçaren e vrarë nga skafi i policit Arian Tase.

“Drejtësi për Jonadën! Shporruni vampirë!”; “Drejtësi maksimale që Jonada të pushojë e qetë”; “Z. kryeministër, kë do të përqafojnë sonte prindërit e Jonadës?”, ishin disa prej pankartave që mbanin në duar fëmijët duke kërkuar drejtësi për moshataren e tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb