Teksa 25 prilli tashmë është vetëm çështje orësh, liderat politikë të vendit kanë zgjedhur oraret se kur do të votojnë.

Qytetari i parë që hedh nesër votën në kuti do të jetë Presidenti Meta. Ai ka vendosur që të votojë që në orën 07:00 të mëngjesit në qendrën e tij të votimit.

Meta gjithashtu do të japë një mesazh nga aty.

Pas tij vjen Basha, i cili voton në orën 09:00 në në qëndrën e votimit 1929 pranë çerdhes nr.13, Rr. Demir Gashi, Njësia 8.

Në orën 10:30, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama voton në qendrën e tij të votimit në Surrel.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb