Prej kohësh në rrjet po përflitet se Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë rikthyer dhe duket se për këtë nuk ka më dyshime.

Dyshja ndodhen bashkë në Genova të Italisë.

Ndërsa janë publikuar foto të të dyve duke bërë pazar në outletin Serravalle, ku shihen të veshur si për përditshmëri. Foto është bërë publike nga “Kryefjala.com” .

Si Bora ashtu dhe Donaldi nuk kanë reaguar ende në lidhje me fotot e mësipërme./kryefjala/

 640 0 3 1653765962

 640 0 2 1653765962

 640 0 1 1653765829

 640 0 2 1653765829

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb