Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Ellie Goulding befason gjithmonë me pamjen e saj. Këngëtarja është shfaqur e mrekullueshme gjatë një evenimenti mbrëmjen e djeshme. E veshur me xhinse të zeza dhe një pelerinë trasparente bardhë e zi, Ellie ka treguar këmbët e tonifikuara. (da.xha/BalkanWeb)

Ariel Winter është një aktore e re me një perspective të madhe përpara. 19 -vjecarja u shfaq tejet elegante në tapetin e kuq të Emmys, ku tërhoqi vëmendjen me një fustan të gjatë të carë, e cila për pak i zbuloi pjesët intime. (da.xha/BalkanWeb)

TIRANE – Noizy, duket se po zgjeron grupin e tij cdo ditë e më shumë duke mirëpritur emra të rinj. Në një postim të fundit në Instagram, reperi shqiptar, ka paralajmëruar se modelja e njohur Oriola Marashi është bërë pjesë e OTR. Ajo u bë e njohur nga pjesëmarrja...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.