Një 19-vjeçar ka bërë një zgjedhje që rrallë të moshës së tij e bëjnë. Ai ka rënë në dashuri me një 76-vjeçare e madje e ka propozuar atë në rrjete sociale.

Giuseppe D’Anna ka përfituar mijëra ndjekës në “Tik Tok” me veprimin e bërë. Video, ku ai ulet në gjunjë dhe propozon të dashurën shumë vite më të madhe se ai ka bërë xhiron e rrjetit;.

“Ky është vetëm fillimi i një serie të gjatë”, shkroi D’anna mbi foton e publikuar.

Kjo video ka nxitur reagimin e mijëra ndjekësve në rrjete sociale. Shumë prej tyre pretendojnë se adoleshenti është fejuar me të moshuarën për para duke pretenduar se dashuria mes tyre nuk ekziston.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: