Një aksident me motor është shënuar në afërsi të fshatit Drithas në Maliq.

Gazetarja Lorena Kodra, raporton për “BalkanWeb” se një shtetas ka rënë nga motori.

Një ambulancë është nisur drejt vendngjarjes, ndërsa nuk dihet gjendja e drejtuesit të mjetit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: