TIRANE- Sot Ameli, vajza e dy këngëtarëve të dashur për publikun shqiptar, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj feston dy vjetorin e saj të lindjes.


1aad8175df22261d57c94147a8999967


E nuk mungoi ditëlindja magjike që kishin organizuar prindrit për Amelisë së vogël.
7e91bc0e81345d01d14fbb67a30985f4


Në fotot e publikuara në rrjetet sociale shihet atmosfera brenda festës së vogëlushes, ku është menduar çdo detaj. Pjesë e festës magjike ishin edhe disa fëmijë, dhe njerëzit e afërt të çiftit.
1ff8d82cab1cadfb139cebacd077d5b4

55c70d7d3de7b1b0907304c124496c62
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb