TIRANE – Amarda Toska  prej disa vitesh është shkëputur nga bota e televizionit për t’u përqendruar tek biznesi i saj. Vetëm pak javë më parë ajo u bë nënë për herë të dytë dhe në jetë solli vajzën e saj që e pagëzoi me emrin Sia.
te
Me sa duket, pas lindjes, ajo është duke u përpjekur të rikthejë format e saj trupore duke u ushqyer mjaft shëndetshëm. Në një postim të bërë në ‘Instagram’, Ami na tregon mëngjesin e saj të preferuar i cili përfshin kos dhe shumëllojshmëri frutash.
ami
(BALKANwEBN)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: