Angela Martini është një nga modelet më të pëlqyera shqiptare, por jo vetëm.

Ajo shquhet për lidhjen me miliarderin rumun, Dragos Savulescu, i cili kohët e fundit ka qenë një emër i lakuar të mediave, për shkak të një arrestimi në Greqi.

Pas lirimit të të shoqit, Angela i është rikthyer sërish postimeve në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar foto ku shfaqet me bikini dhe në fokus ka vendosur linjat trupore.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb