Modelja e njohur me origjinë shqiptare, Angela Martini aktualisht ndodhet për pushime në Romë të Italisë së bashku me të dashurin e saj miliarder.
Edhe në foton e postuar prej saj, vetëm disa orë më parë në Facebook, ajo duket shumë provokuese, duke treguar me një fustan të zi me pika, këmbët e saj të bukura.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: