Modelja e njohur Arta Elezaj është mjaft aktive në rrjete sociale.

Bukuroshja ka publikuar së fundmi foto me bikini, e ku nxjerr në pah asetet e tonifikuara.

Imazhet në fjalë janë pëlqyer në masë nga fansat, të cilët e kanë konfirmuar atë përmes opsionit ‘like’.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: