“Albanian Pop Rock Love Songs” eshte koncerti qe ka mbledhur bashke artistet e te gjitha moshave, ne nje nderthurje brezash permes asaj muzike qe vazhdon te mbetet hit e ti rezistoje cdo kohe.

Koncert ne kohe corone, me nje publik te limituar per te ruajtur distancimin social, por me deshiren e madhe per te mberritur ne zemrat e cdokujt.

Sot ne oren 20:00 “Albanian Pop Rock Love Songs” ne Amfiteatrin e Tiranes ngjiten ne skene emrat me te medhenj te muzikes shqiptare e krah tyre artistet e rinj.

Koncert
Koncert

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb