Këngëtarja e famshme, Dafina Zeqiri dhe kolegu i saj DJ Geek nisën pak kohë më parë një lidhje dashurie.
Por romanca mes tyre përfundoi shumë shpejt dhe Dafina arkivoi kështu lidhjen më të shkurtër të jetës së saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Edhe pse i dhanë fund lidhjes me njëri-tjetrin, këngëtarët kanë vendosur të mbajnë raporte të mira.
Ata shihen shumë shpesh së bashku, madje nuk mungojnë as postimet e përbashkëta.
Së fundmi Dafina publikoi një foto ku në sfond ishte Dj Geek dhe prezantuesja Nora Haxha.

Dhe ajo e quajti ish të dashurin e saj “një mik”.
“Me dy miqtë e mi,”– shkruan ajo në foto, duke treguar se kanë respekt për njëri-tjetrin edhe pas ndarjes.
Lidhja e saj me Dj Geek nisi disa muaj pasi u nda nga ish-partneri Jose.
Dafina dhe Geek janë bashkëpunëtorë prej shumë kohësh, ndërsa vitin e kaluar bënë bujë me duetin e tyre shumë të suksesshëm “Alo”.
Ndërkohë, Dafina së fundmi po dëgjohet kudo, me hitin e saj “Një herë në jetë”, që i dedikohet një historie dashurie që ka pengun brenda.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: