Ajo sapo është kthyer nga pushimet në Tokyo me të dashurin e saj The Weeknd dhe Bella Hadid është shfaqur e relaksuar gjatë një darke në New York të mërkurën.

21-vjeçarja është shfaqur e mrekullueshme me një fustan të shkurtër blu me të kuqe, duke nxjerr në pah këmbët e saj të tonifikuara.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: