Bella shpesh ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria dhe nga setet e saj fotografike, ku çdo dalje e saj ka një emërues të përbashkët: pamjet provokuese.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi, modelja ka publikuar një video në Instagram ku është shfaqur e veshur vetëm me një palë të brendshme të zeza.

Hadid, mban veshur të brendshmet me firmën “Savage x Fenty” që është linja e këngëtares, Rihanna. Siç pritej, ragimet ishin të shumta nga ndjekësit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb