Ben Affleck dhe Jennifer Lopez nuk mund t’i rezistonin dot njëri-tjetrit, teksa u shfaqën tejet të lumtur para se të niseshin për një udhëtim privat nga Los Angeles.

Teksa ndanë një puthje pasionante pasditen e së shtunës të mbështjellë së bashku, çifti po shikonin me dashuri të madhe në sytë e njëri-tjetrit.

Alf

Affleck dhe Lopez u rikthyen bashkë në fillim të këtij viti pas ndarjes së aktores së “Hustlers” nga ish-bejsbollisti, Alex Rodriguez.

Çifti zyrtarizuan lidhjen në muajin korrik, gjersa ishte një kremte e madhe edhe për shkak të ditëlindjes së 52-të të këngëtares.

Alf2

Affleck ishte martuar më parë me Jennifer Garner, gjersa martesa e tyre shumëvjeçare përfundoi në 2015.

 (BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb