Një javë para mbrëmjes së çmimeve Grammy, kompania Italiane e modës “Mua Mua” përzgjodhi Elton Ilirjanin për të prezantuar fustanin e tyre.

Të njëjtin fustan, por në ngjyrë të zezë zgjodhi këngëtarja Avril Lavine për në tapetin e kuq të Grammys.

Kompania italiane e modës vendosi të krijojë fustan me ngjyrat e ylberit për biznesmenin, i cili është martuar dhe po eksperimenton në fushën e modelingut.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ky fustan u krijua që të prezantohet më pas në rrugët e Neë York në datën 17 maj, në ditën e LGBT+.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb