Kanë mbajtur një raport shumë të mirë miqësie për të mirën e vajzës së tyre, pavarësisht se nuk janë më bashkë prej disa kohësh.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Bradley Cooper dhe Irina Shayk po jetojnë jetën e tyre si prindër të ndarë. Vogëlushja Lea i është besuar 50% secilit prej tyre dhe të dy kanë vendosur të jetojnë në New York, për të pasur mundësi të qëndrojnë me vajzën sipas një kalendari të caktuar.

Kështu Lea nga një shëtitje në park me mamin më pas shihet sërish duke shëtitur me babain e saj.
Bradley Cooper i çmend paparacët kur kapet nga fotografët nëpër rrugët e Big Apple me Lea në shpinë ose duke shëtitur me të voglën.

Irina Shyak është gjithë shkëlqim kur parakalon në park me vajzën. Por ata gjithashtu dinë të shfaqen të tre të qetë së bashku. Disa ditë më parë duket se të tre kanë shijuar një drekë. ‘Dukeshin shumë të lumtur’, kishte thënë një burim për Page Six. Distanca mes tyre është e vogël.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb