E qeshur, me pallto dhe këpucë të kuqe, kështu është shfaqur në ditën e parë kopshtit Charlote, fëmija e dytë i princit William dhe Kate Middleton.

Ka qenë pikërisht mami Kate, e cila është shtatzënë për herë të tretë, që ka fotografuar të voglën e saj, 2 vjeç, në ditën e parë në Willcocks Nursery School, pranë Royal Albert Hall, një kopsht që kushton më shumë se 3 mijë orë për tre muaj, për tre orë në ditë, pesë ditë të javës.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: