Britney Spears u ka dhënë edhe një herë ndjekësve të saj në Instagram një video zbuluese. Këngëtarja e njohur ka dalë në plazh e veshur me bikini të vogla. 41-vjeçarja dukej se po shijonte diellin dhe detin teksa kërcente. Ajo dukej e qetë dhe e gëzuar në kamera.

Ylli i muzikës u bashkua në plazh me agjenten dhe shoqes e saj shumëvjeçare Cade Hudson. Videoja e Britney në 4 orë ka grumbulluar më shumë se 85,000 shikime edhe pse komentet janë çaktivizuar në postim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb