Greqia ka regjistruar 2,665 raste te reja me Covid-19. Ndërkohë numri i viktimave është ulur ku në 24 orët e fundit 27 qytetarë nuk e kanë fituar betejë me virusin.

Që nga fillimi i pandemisë 689.896 qytetarë janë infektuar me Covid-19 dhe 15,317 vdekje.

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: