Në një darkë me fat një burrë gjeti një perlë me vlerë 4 mijë euro ndërkohë që konsumonte ushqim deti në një restorant. Rick Antosh, 66 vjeç, fillimisht mendonte se kishte thyer një nga dhëmbët e tij pasi u përplas me objektin misterioz gjatë darkës në barin e Grand Central në Nju Jork, këtë muaj.

Por, paniku i tij u shndërrua në gëzim kur Antonish kuptoi se objekti i huaj i gjetur ishte një perlë e çmuar.

“Rastësisht ndjeva diçka si një dhëmb dhe ishte e tmerrshme”, tha Antosh për WPIX.

 

Qwer D0ec

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb