TIRANA

Detaje të reja janë zbuluar nga operacioni i Policisë tek Kadastra e Tiranës.

BalkanWeb mëson se hetimi ka nisur prej disa muajsh nga SPAK për falsifikim dokumentesh me qëllim tjetërsimin ep ronave.

Tashmë edhe FNSH ka zbarkuar në Kadastrën e Tiranës për të kryer ekzekutimet e vendimeve dhe për të ndaluar personat e përfshirë në këtë çështje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: