TIRANE- Vjen në jetë fëmija i tretë i Prokurorit të Përgjithshëm, Adriatik Llalla.

Mësohet se djali i sapolindur gëzon shëndet të mirë së bashku me nënën e tij. Kryeprokurori Llalla ka dhe dy fëmijë të tjerë më të mëdhenj Enin 18 vjeç dhe djalin 14, siç duket i ka gëzuar pa masë ardhja në jetë e vëllait të tyre më të vogël, shkruan Dritare.net.

Ky është lajmi më i bukur që familja Llalla mund të merrte pikërisht në 31, ditën e ndërrimit të viteve.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: