Një dritë në fund të tunelit është shfaqur për Paul Pogba, i cili është rikthyer në stërvitje me Juventusin.

29-vjeçari francez u rikthye te Zonja e Vjetër në verë pasi u largua nga Manchester United si transferim i lirë, duke nënshkruar një marrëveshje katërvjeçare me klubin, por planet e tij u prishën menjëherë pas një dëmtimi zhgënjyes në gju. Pogba iu nënshtrua një operacioni në fillim të shtatorit dhe që atëherë ka mbetur jashtë fushës, duke e detyruar atë të humbasë Kupën e Botës në Katar.

Siç theksohet nga Calciomercato.com, Pogba ka filluar të vrapojë në fushë në qendrën stërvitore të Juventusit në Continassa, duke bërë një hap të vogël përpara teksa punon për t’u rikthyer në aksion.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paul Labile Pogba (@paulpogba)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: