Një 62-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në fshatin Gjyras në Maliq.

Sipas informacioneve nga policia, 62-vjeçari, shtetasi me iniciale A.Sh., ka shkuar për të prerë dru në mal me kalë, por gjatë rrugës është rrëzuar dhe kali e ka zënë poshtë duke e lënë të vdekur në vend.

Mësohet se viktima është gjetur fillimisht nga banorët e zonës dhe më pas kanë lajmëruar policinë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: