Toronto ia ka dalë të sigurojë shërbimet e Domenico Criscito. Klubi kanadez ka njoftuar gjithçka, teksa është firmosur një kontratë 1 vjeçare.

Mbrojtësi Criscito ëshë një emër i njohur i futbollit italian, teksa ka veshur fanellat e Juventusit dhe Genoas. 35 vjeçari ndjek kështu rrugën e Insigne, i cili u transferua te kjo skuadër pak javë më parë.

“Mirë se vjen te Toronto” – Shkruan klubi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: