Në familjen e këngëtares kishte festë. Edona Llalloshi njoftoi vetë fansat dhe publikun përmes një postimi në “Instagram”.

Këngëtarja tregoi se bashkëshorti i saj dje festoi ditëlindjen dhe natyrisht që ajo e ka uruar. Duke publikuar një imazh në të cilin shihen të lumtur pranë njëri-tjetrit, Edona i ka bërë edhe një dedikim.

“Festofsh edhe shumë tjera #birthdayGazi”, shkroi këngëtarja në përshkrim të fotografisë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërkohë, në hapësirën për komente nuk i munguan urimet e shumta për ditëlindjen e bashkëshortit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb