Eli Fara është kthyer shumë vite pas në kohë me postimin e fundit në llogarinë e saj në ‘Instagram’. Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare ka publikuar një foto ku shfaqet shumë e re buzë detit.

  • foto galeri
  • foto galeri

“Iku dhe kjo verë”, ka shkruar Fara krah postimit ku ajo çfarë vihet re është fakti se këngëtarja nuk ka ndryshuar aspak nga vitet më parë, por gëzon dhe sot po të njëjtën ëmbëlsi dhe freski.

Kujtojmë se Eli ka ndarë herë pas here momente të ndryshme duke u bërë jo pak nostalgjike, në shumë prej kujtimeve ku gjendet me vajzën e saj, Marinën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: