TIRANE

Disa orë më parë Noizy ka nxjerr në treg këngën e tij të re e cila është në bashkëpunim me dy artistë të huaj. Kënga mban titullin “Colpo Grosso” dhe që në minutat e para të publikimit ka rrëmbyer vëmendjen e publikut.

Kënga sigurisht është shoqëruar edhe me videoklip dhe në të ka skena të nxehta me femra. Ato puthen dhe përkëdhelen me njëra-tjetrën.
Tekstin e këngës Noizy e këndon në shqip por ka edhe disa fjalë në anglisht.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb