GREQI

Ky është Andon Tefi, shqiptari që ishte në “Mercedes-Benz” dhe hapi zjarr ndaj motorit mbrëmjen e kaluar në Athinë, duke vrarë një shqiptar tjetër. Mësohet se ai ishte babai i një vajze 25 vjeçe dhe pronar i një biznesi në zonë, një servish makinash.

Shqiptari hapi zjarr i pari pas një konflikti që sipas mediave greke nisi si sqarim. Më pas babai i shqiptarit që ishte në motor qëlloi mbi të duke e plagosur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërkohë që ai përpiqej të arratisej, plagosi dy policë që i dolën përpara.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: