Pritje e ngrohtë për Jose Mourinho. Mediat italiane i kanë bërë jehonë banerit gjigant që u shfaq në sheshin Nën Tereza:

“Mirësevjen në Romën e vogël”, shkruhej në baner, shoqëruar me imazhin e Jose Mourinho-s mbi Vespa, foto që u bë virale në momentin kur Mournho firmosi për ekipin verdhekuq.

  • foto galeri
  • foto galeri

Jo vetëm baneri, por Mourinho dhe i gjithë ekipi i Romës, morën një pritje të ngrohtë në Tiranë, duke vërtetuar edhe një herë se tifozët shqiptarë bëjnë tifo për Romën në këtë finale.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb