Interpretimi i Lady Gaga dhe Bradley Cooper ishte një nga momentet më të veçanta të Oscar 2019 dhe ishte në lartësinë e duhur të pritshmërisë.

Cifti i ‘A Star is Born’, ka kënduar në skenën e natës së Oscarit këngën ‘Shallow’, duke magjepsur publikun jo vetëm me interpretimin perfekt, por edhe me shikimet mes tyre, duke bërë të ëndërrojnë të gjithë fansat e botës.

Performaca është mbyllur me duartrokitje dhe ovacione nga i gjithë publiku.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb