Kandidati i PD-së për deputet, Agron Gjekmarkaj, deklaroi se demokratët synojnë një mandat të pestë në Lezhë.

Përmes një reagimi, i pari për qarkun e Lezhës, tha se PD është në rritje.

REAGIMI I GJEKMARKAJT
PD synon mandatin e peste në Lezhe ! Partia Demokratike është kudo ne rritje ne Qark. Në Mirdite dhe Laç po fiton në çdo kuti votimi ! Në Lezhe pothuaj në të gjitha ish komunat është në avatazh dhe një rikuperim i ndjeshem në qytetin e Lezhes ne raport me vitin 2017 ! Me gjithe shitblerjet e grupeve kriminale dhe te pushtetit , me shtepite e demtuara nga termeti mbi 700, qytetaret kane votuar masivisht Partine Demokratike dhe Lulzim Bashen! Në Mirditë u mbyll numërimi per partite dhe PD kryeson me pothuaj 1200 vota! Lezha Mirdita dhe Kurbini kanë votuar ndryshimin, mandati i pestë është shume afer !
Agron Gjekmarkaj

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb