GREQI

Shteti fqinj ka regjistruar edhe 74 raste të reja me koronavirus teksa mes të rasteve të mëparshme 2 kanë humbur jetën.

Me këtë bilanc shifrat në Greqi shënojnë 28 të vdekur dhe afërsisht 1 mijë të prekur, apo saktësisht 966 raste të konfirmuara.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb