Në vitin e fundin Halle Berry ka treguar që është në formë të mrekullueshme, duke postuar shpesh herë foto në profilin Instagram ku shfaqet sensuale dhe nxjerr në pah pjesë nga trupi i saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për ditëlindjen e saj ( në 53 vjetorin e saj) artistja e çmimit Oscar me “Monster’s Ball”, ka ndarë një foto seksi ku shfaqet në stilin ‘bluzë e lagur’, duke treguar dekoltenë poshtë një bluzeje ku shkruhet ‘no bra club’ (klubi i femrave pa sytjena).

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb