Edhe këtë herë Kate Middleton ka qenë perfektë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Me një look siç e do tradita, me shami dhe veshje tradicionale dhe një elegancë natyrale, dukesha e Cambridge i ka magjepsur të gjithë, teksa është shfaqur zbathur në një xhami në Pakistan, ku ajo ndodhet së bashku me bashkëshortin për një vizitë zyrtare.

Për të hyrë në xhaminë Badshahi së bashku me William, ajo është ftuar të heqë këpucët, duke shfaqur çorapët ngjyrë mishi, ku dukeshin këmbët e kuruara dhe një manikyr i kuq.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb