Recete nga znj Eneida
Përbërësit

200 gr gjalpë kikiriku
100 gr mjaltë
1 lugë të vogël pluhur pjekës
4 vezë
50 gr çokollatë pikë loti

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: