Ngjyrat e nxehta të shkretëtirës dhe format seksi në plan të parë, Kim Kardashian zgjedh një skenografi perfektë për të ekspozuar linjën e saj të re të të brendshmeve.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Linja të jashtëzakonshme ngjyrë mishi, të cilat tregojnë format shpërthyese, të yllit amerikan të reality.

Efekti i lëkurës nudo dhe trupi i Kardashian ndërthuren me dunat e rërës duke na dhënë një panoramë të nxehtë. Shfletoni këtë fotogaleri dhe shijoni fotot hot.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb