Kylie Jenner pëlqen fotot nudo në rrjetet sociale po aq sa motra e saj, Kendall. Sipërmarrësja është mjaft aktive në Instagram, ku nuk ngurron të tregojë trupin e saj dhe shpesh publikon foto të saja në… poza sensuale.

Këtë herë ajo ka ndarë me miqtë e saj online një sërë fotosh nga momente të ndryshme të përditshmërisë së saj.

  • foto galeri

Mes tyre, ajo ka postuar një foto ku shfaqet duke bërë dush, teksa mbulon pjesët e zhveshura të trupit me disa lule.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb