Leonora Jakupi prej disa ditësh ndodhet me pushime në bregdetin turk.

Këngetarja e njohur po kalon ditë të bukura ne një plazh në bodrum të Turqisë. E veshur me shumë stil, Leonora duket si gjithmonë në super formë dhe tërheqëse.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb