TIRANE

Largimi i Kiarës duket se e ka lënduar shumë Luizin. Teksa ka qenë me banorët duke qëndruar në ambientet e jashtme të shtëpisë ai është shprehur se “nuk po i rrihet pa të”.

Luizi: Kot bëjmë si garipa ne, se s’u rrika pa gru për zoten. Pa gru s’po u rrika

Nita: S’po u rrika a?

Luizi: Rrihet, po s’shtyhet…

Ndërkohë në mbrëmje Luizi është parë të derdhë lot, ndërsa ka qenë i shtrirë në shtratin e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: